Flow-pack פלופאק

אריזה אופקית בתנועה למגוון מוצרים במכונה מעוצבת, מתוחכמת וידידותית למפעיל.
טכנולוגיית ה FlowPack היא הבסיס לקווי אריזה אוטומטיים, המנגישה את העתיד בתחום האריזה למפעלי ייצור המזון ברחבי העולם.

Flow-pack פלופאק

 • מינימום תקלות
 • חסכון במשאבי אנוש ובכח אדם
 • דיוק מוחלט בחיתוך ובאריזה
 • מהירות הספק גבוהה מאד
 • מכונת סרוו אלקטרונית – בשונה מהמכונות המכניות, שלושה מנועי סרוו מפעילים את מערכות המכונה בצורה מדויקת ומהירה. מיעוט החלקים המכניים מוסיף למזעור התקלות במכונה.

העולם הרב-תכליתי של מכונות אריזה בטכנולוגיית Flowpack

בשוק המהיר והצרכני של היום, למארזי המוצר יש תפקיד מרכזי בהצלחת המוצר. לא מדובר רק בשימור תוכן האיכות והטריות של תוכן המארז, אלא גם למשוך את תשומת הלב של קונים פוטנציאליים ולהבטיח שהמוצר יישאר במצב מעולה עד שהוא מגיע למשתמש הקצה. בין פתרונות האריזה הרבים, מכונות האריזה בטכנולוגיית Flowpack מובילה כבחירה היעילה ביותר שחוללה מהפכה בתעשיית אריזת המוצרים.

מכונת אריזה Flowpack
מכונות אריזה Flowpack, הידועות גם כמכונות אופק מילוי-איטום (HFFS), הן מערכות אריזה אוטומטיות שנועדו לעטוף מוצרים שונים באריזת נייר או ניילון אטומה ומגינה. מכונות אלו משמשות בדרך כלל לאריזת מוצרי מזון, תרופות, מוצרי טיפוח וכן מגוון רחב של מוצרי צריכה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  מכונות Flowpack פועלות על ידי יצירת כיס רציף ואופקי מגליל של חומר אריזה גמיש, כגון סרט פוליאתילן או פוליפרופילן. לאחר מכן מכניסים את המוצר למארז, והמכונה אוטמת וחותכת את הסרט ליצירת אריזות בודדות. התוצאה היא אריזה סגורה עם מראה מסודר ומקצועי, מה שהופך אותה לאידיאלית לתצוגות קמעונאיות ולהבטחת טריות המוצר.

  אחת התכונות הבולטות של אריזה באמצעות מכונות אריזה בטכנולוגיית Flowpack היא יכולת ההתאמה שלהן. מכונת אריזה Flowpack יכולה להכיל גדלים, צורות וסוגים שונים של מוצרים, מה שהופך אותה למתאימה למגוון רחב של תעשיות. בין אם יש צורך לארוז חטיפי שוקולד בודדים, ירקות או מארזים פארמצבטיים, ניתן להתאים את מערכות האריזה כדי לענות על מגוון רחב של דרישות והתאמות.

  ❙ סרווטק, נציגת Lafer איטליה בישראל

  בין היצרנים השונים של מכונות אריזה בטכנולוגיית Flowpack, המותג Lafer בולט כשם אמין ובעל מוניטין בתעשייה. מכונות האריזה של Lafer flowpack ידועה בהנדסה המדויקת ואיכות הייצור יוצאת הדופן שלה. חברת לאפר האיטלקית צברה מוניטין של ייצור מכונות אריזה מתקדמות המציעות שילוב מושלם של ביצועים, אמינות וחדשנות.

  אחד היתרונות המרכזיים של מכונות האריזה של Lafer הוא הממשק הידידותי שלהן. מכונות אלו מתוכננות עם פקדים אינטואיטיביים, המקלים על ההגדרה והתפעול שלהן. פשטות וקלות התפעול, וכן הידידותיות למשתמש, מפחיתה את עקומת הלמידה למפעילים וממזערת את הסיכויים לטעויות במהלך הייצור אצל לקוחותינו במפעל.

  מכונות Lafer flowpack ידועות גם בעמידותן ובדרישות התחזוקה הנמוכות שלהן. עובדה זו מבטיחה שמכונות האריזה יכולות לספק ביצועים עקביים וללא בעיות לאורך תקופה ממושכת, מה שתורם להפחתת עלויות התפעול עבור היצרנים.

  יתר על כן, מכונות Lafer משלבות לרוב טכנולוגיה מתקדמת לייעול תהליכי האריזה. חידושים אלה יכולים לכלול תכונות כמו גליל סרט אוטומטי, המבטיח יישור מדויק וממזער בזבוז מיותר חומר. התוצאה היא לא רק חיסכון בעלויות הייצור והאריזה, אלא גם הפחתה בהשפעה הסביבתית, מה שהופך היצור לירוק, יעיל וטוב יותר לסביבה.

  מכוונות האריזה בטכנולוגיית פלופאק של חברת לאפר, חוללו מהפכה באופן אריזת המוצרים בתעשיות שונות, ולאפר איטליה, היא שחקנית בולטת בתחום זה, הידועה במכונות האיכותיות שלה. הרבגוניות, היעילות ויכולת ההסתגלות של מכונות Flowpack הופכות אותן לנכס בעל ערך עבור עסקים שמטרתם לשפר את תהליכי האריזה שלהם, לשפר את נראות מארזי המוצרים ולהבטיח את טריות המוצר. בין אם אתם אורזים מזון, תרופות או מוצרי צריכה, מכונת אריזה בטכנולוגיית פלופאק של חברת לאפר איטליה מבטיחה לייעל את הייצור ולהעלות את איכות המוצרים הארוזים שלכם.

  השאירו פרטים
  ונחזור אליכם בהקדם
   סרטונים

   התחל צ'אט
   1
   היי
   איך אפשר לעזור?